X
Realizacja zamówień do 48h    |    Dostawa pod wskazany adres lub do punktu odbioru    |    Darmowa wysyłka od 299 zł

Cyber Monday

Macie dosyć rabatów w mijającym tygodniu? Obiecujemy, że naszej strony to już ostatni w tym miesiącu, a jest to okazja, jakiej do tej pory u nas nie było. W poniedziałek chcielibyśmy zachęcić was do dołączenia do naszej Strefy Klubowicza, oferując aż 50-procentowy rabat na pierwszy miesiąc członkostwa. Przypomnijmy, wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. To niepowtarzalna okazja spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Co istotne, w dowolnej chwili możesz zrezygnować lub zamrozić swoją subskrypcję. 

Black Friday

Obiecywaliśmy “coś specjalnego” na Black Friday, a zatem pora dotrzymać słowa. Wszystkie produkty w naszym asortymencie kupicie w bardzo okazyjnych cenach. Minimalny rabat jaki dziś znajdziecie to 10%, a produkty w kategorii Black Friday są obniżone nawet o 50%. My zapraszamy was do czyszczenia magazynu, a wy zaglądajcie na tę stronę regularnie, bowiem w trakcie dzisiejszego dnia będą się tam pojawiały kolejne przecenione produkty.

Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Listopad 2021

Łycha Zbycha

Waszczukowe
9,50  8,55 
cena dla klubowiczów: 7.77 zł

Hybrid Spirit

Czarna Owca
42,30  38,07 
cena dla klubowiczów: 34.61 zł

Porter Noster Brewer’s Blend Rum & Triple Sec BA

Czarna Owca
27,80  25,02 
cena dla klubowiczów: 22.75 zł

Chmielokrata Ekuanot

Piwne Podziemie
13,80  12,42 
cena dla klubowiczów: 11.29 zł

Bongo

Waszczukowe
11,70  10,53 
cena dla klubowiczów: 9.57 zł

Saint No More: Single Hop Simcoe IPA

AleBrowar
9,50  8,55 
cena dla klubowiczów: 7.77 zł

Saint No More: Christmas Stout

AleBrowar
9,50  8,55 
cena dla klubowiczów: 7.77 zł

Misty – Puszka

Trzech Kumpli
11,20  10,08 
cena dla klubowiczów: 9.16 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Listopad 2021

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Podwójne IPA do którego dodano spore ilości puree z ananasa i mango Alphonso. Owocowość podbita jest chmielem Sultana w formie granulatu oraz Lupulin Pellets, który jest znany z aromatu owoców tropikalnych i pestkowych. Odczucie kremowości zapewniają duże ilości słodu i płatków owsianych oraz niewielki dodatek laktozy. Jest słodko, chmielowo, ale z goryczką i lekkim odczuciem owocowej kwaśności – Browar Gwarek.

Browar: Gwarek

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Acidum Fructum #6

 

Browar: Czarna Owca