COŚ NOWEGO, COŚ DOBREGO

Gotowi do cotygodniowego uzupełniania zapasów na weekend? Zachęcamy zarówno do zapoznania się z listą pozycji premierowych, jak i do nadrabiania zaległości z wcześniejszych dostaw. Możecie m.in. skorzystać z nadal obowiązującej 10-procentowej zniżki na WSZYSTKIE piwa Birbanta (z wyjątkiem Muerte – naszego Piwa Tygodnia, które objęliśmy 15-procentowym upustem), możecie też sprawdzić, czy zainteresuje was któryś ze skompletowanych przez nas zestawów. Dla każdego coś dobrego!

MEKSYK NAD BAŁTYKIEM

Może kawki? Proponujemy świeżo paloną meksykańską Chabela Blue Scul, słynącą z kwiatowego aromatu i czekoladowego smaku. Nic dziwnego, że to właśnie ją wybrał Birbant jako dodatek do swojego bałtyckiego portera. Do Muerte trafił również syrop z agawy, a rezultat po prostu zachwyca. Aby i was zachęcić do spróbowania tego “Mexicola Porteru”, wybraliśmy je naszym Piwem Tygodnia, z czym wiążą się dwie sprawy: po pierwsze – w sklepie Kraft Klubu nabędziecie je z 15-procentowym upustem, a po drugie – 10-procentowym rabatem objęte zostały WSZYSTKIE piwa browaru Birbant. Smacznego!

Kolejny tydzień, kolejne premiery

Tym razem zadowoleni powinni być przede wszystkim smakosze ipek (bo i nowa seria Pinty, i leśny West Coast od Nepomucena, i kilka innych wartych uwagi nowości), ale również miłośnicy piw ciemnych nie będę zawiedzeni. Zarówno Baltic Porter Citrus Nitro, jak i Aleksander – leśny porter bałtycki z dodatkiem kawy i ziaren kakaowca – to pozycje nietuzinkowe, do których spróbowania zachęcamy.

Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Czerwiec 2022

Relic

Trzech Kumpli
10,20 
cena dla klubowiczów: 9.27 zł

Wheeler Nitro

Trzech Kumpli
10,40 
cena dla klubowiczów: 9.45 zł

Who’s The Man?

Maltgarden
14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

To The Moon

Golem
16,70 
cena dla klubowiczów: 15.18 zł

Dragon Call

AleBrowar
12,90 
cena dla klubowiczów: 11.73 zł

12 O’Clock

Kraftwerk
7,80 
cena dla klubowiczów: 7.09 zł

7th Anniversary: Bottling

Nepomucen
19,30 
cena dla klubowiczów: 17.55 zł

Just A Beer

Maltgarden
10,80 
cena dla klubowiczów: 9.82 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

7th Anniversary: Bottling

Na siódme urodziny Nepomucen przygotował nie tylko nową szatę graficzną logo, ale również siedem znakomitych piw. Mamy przyjemność przedstawić, uwaga… poczwórną ipe.

Niewiarygodne! India Pale Ale o ekstrakcie sięgającym 25 stopni Plato i alkoholu na poziomie 9,5%! W aromacie kompletnie brak alkoholu – odchmielowa owocowość w postaci cytrusów i owoców tropikalnych w pełni go przykrywa. Użyte odmiany chmieli to Citra Cryo, HBC 630 Cryo, Cryo Pop i Talus. W smaku już alkohol pojawia się w postaci szlachetnego rozgrzewania w przełyk. Goryczka na niesłychanie wysokim poziomie, pochodzi zarówno od chmielu jak i od alkoholu etylowego. Tekstura gładka. Piwo zdecydowanie należy do tych degustacyjnych i warto tę puszkę wypić z kimś na pół.