Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Październik 2022

Subskrypcja – 6 pack

Od: 95,00  / miesiąc
cena dla klubowiczów: 86.36 zł

Buszujący w Konopiach

Dziki Wschód
10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

Pils Bahn

Lubrow
8,40 
cena dla klubowiczów: 7.64 zł

Darker Thoughts

Lubrow
9,80 
cena dla klubowiczów: 8.91 zł

Subskrypcja – 12 pack

Od: 169,00  / miesiąc
cena dla klubowiczów: 153.64 zł

Kurier Access Point

12,00 
cena dla klubowiczów: 10.91 zł

Hazy Discovery Crocktown

Pinta
14,30 
cena dla klubowiczów: 13 zł

Zestaw Waszczukowe Bongo X20

Waszczukowe
234,00  210,60 
cena dla klubowiczów: 191.45 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Dogmat

Browar Ziemia Obiecana przedstawia swoją interpretację belgijskiego Tripla. Sowicie chmielony Saazem oraz słoweńskim Celeia. Zasyp wzbogacony o słód owsiany co stanowi odmienność od klasycznych receptur. Aromat przepełniony brzoskwiniowymi estrami i pieprznymi fenolami. Piwo przelej do tradycyjnego belgijskiego gobletu. W smaku ponownie poczujesz akcenty pochodzące od efektywnej fermentacji drożdżami. Daje o sobie również znać podbudowa słodowa. Piwo mimo swojej mocy alkoholowej jest lekkie w odbiorze i stosunkowo dobrze pijalne. Dobrym dodatkiem do takiego trunku mogą być potrawy grillowane.