Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Październik 2022

Kiribati

Birbant
13,10 
cena dla klubowiczów: 11.91 zł

Bongo

Waszczukowe
11,70  10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

Darker Thoughts

Lubrow
9,80 
cena dla klubowiczów: 8.91 zł

Pils Bahn

Lubrow
8,40 
cena dla klubowiczów: 7.64 zł

Dogmat

Ziemia Obiecana
12,80 
cena dla klubowiczów: 11.64 zł

Subskrypcja – 6 pack

Od: 95,00  / miesiąc
cena dla klubowiczów: 86.36 zł

Hell Deutschland

Golem
10,40 
cena dla klubowiczów: 9.45 zł

Subskrypcja – 12 pack

Od: 169,00  / miesiąc
cena dla klubowiczów: 153.64 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Quite Grapefruit IPA

Aromat tętni cytrusami i owocami tropikalnymi. Odpowiadają za to nie tylko nowofalowe odmiany chmielu, ale również sok z grejpfruta. W tle przebija się podbudowa słodowa. Piwo koniecznie przelej do IPA glass co pozytywnie wypłynie na aromat oraz wygląd. W smaku pojawia się odpowiednia dawka goryczki, która nadaje piwu niesztampowego charakteru. Za sprawą rześkości piwo jest wyraźnie orzeźwiające i świetnie pijalne. W wyrachowany sposób zaznaczona jest również wytrawność piwo co jest charakterystyczne dla tego stylu.