X
Realizacja zamówień do 48h    |    Dostawa pod wskazany adres lub do punktu odbioru    |    Darmowa wysyłka od 299 zł

Nowości i Piwo Tygodnia

Ogłaszamy tydzień Nepomucena w Kraft Klubie! Piwa browaru ze Szkaradowa zdominowały naszą cotygodniową listę nowości, a jedną z premierowych pozycji postanowiliśmy wybrać naszym Piwem Tygodnia. Wybór padł na Crazy Fruits – Fruit Sour Triple IPA Peach & Pineapple & Coconut, które polecić możemy nie tylko smakoszom pastry sourów, a na które udzielamy tradycyjnie 15-procentowego rabatu. 10-procentowym upustem obejmujemy natomiast wszystkie piwa Nepomucena w ofercie Kraft Klubu.

Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Styczeń 2022

I Want You Now

Sarabanda
15,10 
cena dla klubowiczów: 13.73 zł

Distant Hum

Maltgarden
21,80 
cena dla klubowiczów: 19.82 zł

Robin

Nepomucen
13,20  11,88 
cena dla klubowiczów: 10.8 zł

Black Red Wild

Wagabunda
22,20 
cena dla klubowiczów: 20.18 zł

Louis

Nepomucen
10,20  9,18 
cena dla klubowiczów: 8.35 zł

David

Nepomucen
12,50  11,25 
cena dla klubowiczów: 10.23 zł

The Pooh

Wagabunda
25,60 
cena dla klubowiczów: 23.27 zł

World of IPA: Polish IPA

AleBrowar
10,80 
cena dla klubowiczów: 9.82 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Styczeń 2022

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Imperialny Porter Bałtycki z dodatkami wzbogacającymi profil smakowy piwa. Ciemny, mocny, gęsty, z akcentami śliwki i pumpernikla oraz dodatkiem wanilii, kakaowca i cynamonu.

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Ice Imperial Baltic Porter Burbon Barrel Aged

Piwo niewiarygodnie ciekawe! Uwarzony 8.12.2020, wymrożony 3.02.2021 i leżakowany przez długie miesiące w beczkach po Woodford Reserve Bourbon ICE IMPERIAL BALTIC PORTER z linii Barrel Aged Projekt. W aromacie kumulacja intensywnych aromatów pochodzących od słodu w postaci toffi, opieczonej skórki od chleba, herbatników i czekolady. W smaku potężna dawka alkoholu subtelnie rozgrzewa usta. Piwo mimo wysokiej intensywności jest stosunkowo dobrze pijalne. Tekstura gładka i aksamitna. Koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła degustacyjnego.

Browar: Maryensztadt