Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

Pinky

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Sour Spritz

Monsters
13,10 
cena dla klubowiczów: 11.91 zł

Potion #22

Brokreacja
31,40 
cena dla klubowiczów: 28.55 zł

Piwo Kolońskie

Ziemia Obiecana
10,80 
cena dla klubowiczów: 9.82 zł

Animus

Brokreacja
14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

Skubaniec

Gwarek
14,20 
cena dla klubowiczów: 12.91 zł

Hazy Discovery Frisco

Pinta
14,60 
cena dla klubowiczów: 13.27 zł

Fusion

Gwarek
12,90 
cena dla klubowiczów: 11.73 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Hazy Discovery Frisco

Kontynuacja chmielowego biura podróży od Pinty! Uwarzone w stylu Hazy Double IPA z hop ratem na poziomie 22g/L. Kooperacja z browarem Outer Range znajdującym się w miasteczku Frisco. Chmielone odmianami Columbus, Mosaic i Idaho 7. Przeważają owoce tropikalne, brzoskwinia, marakuja, owoce cytrusowe, a w tle nieco żywicy. W profilu smakowym goryczka kontruje podbudowę słodową. Piwo jest zwiewne, lekkie i orzeźwiające. Tekstura gładka. Na finiszu wyraźnie pozostaje chmielowość.