PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Grudzień 2022

Endemit (Kopia)

Gwarek
13,60 
cena dla klubowiczów: 12.36 zł

Starfleet’s Finest (Kopia)

Magic Road
14,70 
cena dla klubowiczów: 13.36 zł

Climax

Deer Bear
13,40 
cena dla klubowiczów: 12.18 zł

Bayraktar (Kopia)

Golem
11,80 
cena dla klubowiczów: 10.73 zł

Szklanka Deer Bear 500ml

Deer Bear
16,00 
cena dla klubowiczów: 14.55 zł

Szklanka Pokal Kroniki Artezana 300ml

Artezan
21,00 
cena dla klubowiczów: 19.09 zł

Szkło sensoryczne Hoplala 300ml

Hoplala
15,00 
cena dla klubowiczów: 13.64 zł

Szklanka Lubrow 300ml

Lubrow
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Inside Joke

Piwo jest efektem współpracy Browaru Nepomucen z hiszpańskim browarem Sesma Brewing Co. Double New England IPA chmielona głównie chmielami Wai-iti, Motueka, Kohatu i Nelson Sauvin. Aromat charakteryzuje się wyraźnymi cytrynami, czerwonymi pomarańczami, limonkami i brzoskwiniami. Piwo najlepiej przelej do IPA glass co podkreśli wyraźne zmętnienie i trwałą pianę. W smaku średnia dawka goryczki odpowiada za wyrachowaną kontrę do słodowości. Piwo jest rześkie, orzeźwiające i świetnie pijalne.