PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Listopad 2022

Wheeler

Trzech Kumpli
14,20 
cena dla klubowiczów: 12.91 zł

Pinky (Kopia)

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Szklanka Pokal Palatum 300ml

Palatum
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

A hundred percent of El Dorado

Gwarek
14,10 
cena dla klubowiczów: 12.82 zł

Climax

Deer Bear
13,40 
cena dla klubowiczów: 12.18 zł

Szkło sensoryczne Hoplala 300ml

Hoplala
15,00 
cena dla klubowiczów: 13.64 zł

Szklanka Shaker Funky Fluid

Funky Fluid
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Starfleet’s Finest (Kopia)

Magic Road
14,70 
cena dla klubowiczów: 13.36 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Glow

American Pale Ale z sowitą dawką chmieli Simcoe, Centennial i Citra. Armat tętni pomarańczami, marakują, mango oraz minimalnym akcentem iglastym. W tle minimalna jasna słodowość. Piwo najlepiej posmakuje ze szkła, które kumuluje akcenty aromatyczne. W smaku oprócz owocowej chmielowości pojawia się również sporo słodowości w postaci jasnego pieczywa. Tekstura gładka i aksamitna. Piwo dzięki stosunkowo niskiej zawartości alkoholu jest świetnie pijalne.