Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

Hazy Discovery Crocktown

Pinta
14,30 
cena dla klubowiczów: 13 zł

Zestaw Waszczukowe Bongo X20

Waszczukowe
234,00  210,60 
cena dla klubowiczów: 191.45 zł

Kurier Access Point

12,00 
cena dla klubowiczów: 10.91 zł

Piwo Kolońskie

Ziemia Obiecana
10,80 
cena dla klubowiczów: 9.82 zł

Pinky

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

After the Solstice

Nepomucen
13,90 
cena dla klubowiczów: 12.64 zł

Kiribati

Birbant
13,10 
cena dla klubowiczów: 11.91 zł

Ahhroma

Nepomucen
15,40 
cena dla klubowiczów: 14 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Hazy Discovery Crocktown

Tym razem przystanek Croctown w browarze Deya. Hazy IPA uwarzona w oparciu o chmiel Loral, Motueka i Nelson Sauvin. W aromacie przyjemne akcenty kokosu, cytryn, czerwonych pomarańczy i limonek. Piwo bez wątpienia należy przelać do odpowiedniego szkła, aby wydobyć aromat oraz podkreślić walory wizualne. W smaku goryczka na średnim poziomie natężenia w idealny sposób kontruje podbudowę słodową. Ponownie sporo owoców cytrusowych i tropikalnych pochodzących od chmieli. Piwo jest soczyste, a jego tekstura jest gładka i puszysta.