Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

The Lord Of Steel

Golem
12,40 
cena dla klubowiczów: 11.27 zł

Hazy Discovery Crocktown

Pinta
14,30 
cena dla klubowiczów: 13 zł

Witchcraft #1

Golem
17,90 
cena dla klubowiczów: 16.27 zł

West Coast Highway

Lubrow
11,40 
cena dla klubowiczów: 10.36 zł

Nitro Best Bitter

Lubrow
7,60 
cena dla klubowiczów: 6.91 zł

Kwas Jota

Pinta
10,90 
cena dla klubowiczów: 9.91 zł

Precious

Nepomucen
15,20 
cena dla klubowiczów: 13.82 zł

After the Solstice

Nepomucen
13,90 
cena dla klubowiczów: 12.64 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

West Coast Highway

Rasowy west coast! W aromacie wyczujesz sporo owoców pochodzących zarówno od chmielu jak i efektywnej pracy specjalnych szczepów drożdży. Użyte odmiany chmieli to: Citra Cryo, Książęcy, Iunga i El Dorado. Cieszy obecność polskich chmieli w zestawieniu. Chmiele od PolishHops bez trudu mogą konkurować z nowofalowymi odmianami zza oceanu. Piwo koniecznie przelej do szkła sensorycznego aby jeszcze lepiej zgłębić jego walory. W smaku poczujesz potężną ale przyjemną falę goryczki. Piwo posiada wyraźnie wytrawny charakter. Jest rześkie i orzeźwiające.