Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Październik 2022

Darker Thoughts

Lubrow
9,80 
cena dla klubowiczów: 8.91 zł

Bongo

Waszczukowe
11,70  10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

Dogmat

Ziemia Obiecana
12,80 
cena dla klubowiczów: 11.64 zł

The Lord Of Steel

Golem
12,40 
cena dla klubowiczów: 11.27 zł

West Coast Highway

Lubrow
11,40 
cena dla klubowiczów: 10.36 zł

Sane

Nepomucen
15,60 
cena dla klubowiczów: 14.18 zł

Zestaw Waszczukowe Bongo X20

Waszczukowe
234,00  210,60 
cena dla klubowiczów: 191.45 zł

Kurier

17,00 
cena dla klubowiczów: 15.45 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Hell Deutschland

Niemiecka klasyka piwowarska! Piwo w stylu Munich Helles. Aromat wyraźnie charakteryzuje się ziołową chmielowością i herbatnikowo-biszkoptową słodowością. Piwo koniecznie przelej do bawarskiego kufla z grubego szkła. W smaku szlachetna, ziołowa goryczka nadaje piwu odpowiedni charakter. Zdecydowaną kontrę stanowi solidna podbudowa słodowa, ale piwo w odczuciu jest zdecydowanie wytrawne. Piwo jest rześkie i orzeźwiająca.