PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Grudzień 2022

Szklanka Sensorik Hopium 100ml

Hopium
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Fortunatus I

Fortuna

cena dla klubowiczów: 0 zł

Szklanka Pokal Nepomucen 300ml

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Szklanka Lubrow 300ml

Lubrow
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Ultra West Coast IPA (Kopia)

Trzech Kumpli
17,60 
cena dla klubowiczów: 16 zł

Szklanka Brent Maltgarden 500ml

Maltgarden
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Starfleet’s Finest (Kopia)

Magic Road
14,70 
cena dla klubowiczów: 13.36 zł

Nightningale (Kopia)

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Fortunatus I

Całkowita nowość z browaru Fortuna! Piwo wyjątkowe pod każdym względem. Jest to pierwsza pozycja, otwierająca nową, specjalną serię piw mocnych, dzikich i leżakowanych w beczkach. Piwem inauguracyjnym został Fortunatus I czyli Barley Wine z dodatkiem dzikich drożdży szczepu Brettanomyces Bruxellensis Trois Vrai, które dodatkowo było dojrzewane w dębowych beczkach po winie z Château Kirwan (AOC Margaux). Aromat jest niezwykle złożony. Stanowi kombinację aromatów ciemnych, czerwonych owoców, rodzynek oraz winnego charakteru. Bardzo wyczuwalna jest wiśnia, a także porzeczki, co prawdopodobnie wynika z użycia beczek po odpowiednim winie. Jest też obecnych sporo nut dębowych wraz z wyraźną wanilią.