PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Listopad 2022

Karta Podarunkowa

20,00 1.000,00 

Kurier Access Point

12,00 
cena dla klubowiczów: 10.91 zł

Kurier

17,00 
cena dla klubowiczów: 15.45 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Baltic Bridge

Piwo uwarzone w kooperacji z szwedzkim AKiA Brygghus. Jest to niezwykle intensywny i esencjonalny imperial stout. Do piwa trafiły takie dodatki jak: wanilia, borówka amerykańska oraz syrop klonowy. Aromat to połączenie wspomnianych dodatków z czekoladowo-kawową wstawką pochodzącą od słodów specjalnych. W smaku oleista tekstura sprawia, że piwo sprawia wrażenie wykwintnego. Będzie idealną propozycją do wieczornego czytania książki.