Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

Kwas Jota

Pinta
10,90 
cena dla klubowiczów: 9.91 zł

Pinky

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Darker Thoughts

Lubrow
9,80 
cena dla klubowiczów: 8.91 zł

Hell Deutschland

Golem
10,40 
cena dla klubowiczów: 9.45 zł

Pils Bahn

Lubrow
8,40 
cena dla klubowiczów: 7.64 zł

Witchcraft #1

Golem
17,90 
cena dla klubowiczów: 16.27 zł

Hazy Discovery Frisco

Pinta
14,60 
cena dla klubowiczów: 13.27 zł

Dogmat

Ziemia Obiecana
12,80 
cena dla klubowiczów: 11.64 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Leann Dearg

Piwowarska klasyka Irlandii. Piwo w stylu Irish Red Ale charakteryzuje się przede wszystkim wyraźną słodowością (nuty tostów i karmelu), w niektórych przypadkach podbijany akcentami ziół i kwiatów od chmielu. Goryczka niska, pełnia i wysycenie średnie. Warto przelać do swojego ulubionego pokala. Złożona słodowość nie jest w żadnym wypadku przytłaczająca i piwo pije się lekko i zwiewnie.