Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Wrzesień 2022

Quite Grapefruit IPA

Lubrow
11,40 
cena dla klubowiczów: 10.36 zł

Precious

Nepomucen
15,20 
cena dla klubowiczów: 13.82 zł

Piwo Kolońskie

Ziemia Obiecana
10,80 
cena dla klubowiczów: 9.82 zł

Darker Thoughts

Lubrow
9,80 
cena dla klubowiczów: 8.91 zł

The Lord Of Steel

Golem
12,40 
cena dla klubowiczów: 11.27 zł

Nitro Best Bitter

Lubrow
7,60 
cena dla klubowiczów: 6.91 zł

Ahhroma

Nepomucen
15,40 
cena dla klubowiczów: 14 zł

Pils Bahn

Lubrow
8,40 
cena dla klubowiczów: 7.64 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Buszujący w Konopiach

Bezalkoholowe india pale ale, które zawiera mieszankę terpenów konopnych. Wybór padł na ciasteczkowo-owocową odmianę konopi Gelato wprost z San Francisco. Aromat trunku nastawiony głównie na nowofalowe chmiele, które przejawiają się w postaci owoców cytrusowych i tropikalnych z nutką żywicy sosnowej. W tle akcent wspomnianego dodatku. Piwo zupełnie nie posiada „brzeczkowego” charakteru co często zdarza się w trunkach niezawierających alkoholu. W smaku klasycznie jak na ten Browar czyli wysoka, przyjemna goryczka. Piwo jest rześkie i orzeźwiające.