X
Realizacja zamówień do 48h    |    Dostawa pod wskazany adres lub do punktu odbioru    |    Darmowa wysyłka od 299 zł

Nowości i Piwo Tygodnia

Ogłaszamy tydzień Nepomucena w Kraft Klubie! Piwa browaru ze Szkaradowa zdominowały naszą cotygodniową listę nowości, a jedną z premierowych pozycji postanowiliśmy wybrać naszym Piwem Tygodnia. Wybór padł na Crazy Fruits – Fruit Sour Triple IPA Peach & Pineapple & Coconut, które polecić możemy nie tylko smakoszom pastry sourów, a na które udzielamy tradycyjnie 15-procentowego rabatu. 10-procentowym upustem obejmujemy natomiast wszystkie piwa Nepomucena w ofercie Kraft Klubu.

Witaj w Klubie

Kraft Klub to nie tylko sklep – to również Strefa Klubowicza, w której członkostwo daje niepowtarzalną okazję spróbowania wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo ciężko dostępnych edycji limitowanych piw nie tylko z Polski, ale i z całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują od nas comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, a na pozostałe z oferty sklepu mają zniżkę. Kliknij poniżej, aby sprawdzić, na jakie jeszcze możesz liczyć przywileje.

Nasze propozycje: Styczeń 2022

World After Citra – PINTA Miesiąca

Pinta
12,70 
cena dla klubowiczów: 11.55 zł

Crazy Lines #18: Just like before

Nepomucen
14,30  12,87 
cena dla klubowiczów: 11.7 zł

Anchor Steam Beer

14,90 
cena dla klubowiczów: 13.55 zł

Black Red Wild

Wagabunda
22,20 
cena dla klubowiczów: 20.18 zł

Piękny Rejs

Zakładowy
12,20 
cena dla klubowiczów: 11.09 zł

Schneider: TAP04 Festweisse

10,20 
cena dla klubowiczów: 9.27 zł

Two Headed Giant collab Sibeeria

Nepomucen
14,40  12,96 
cena dla klubowiczów: 11.78 zł

Crazy Fruits

Nepomucen
16,80  14,28 
cena dla klubowiczów: 12.98 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

PIWO MIESIĄCA: Styczeń 2022

W każdym miesiącu wybieramy piwo, które według nas i naszych użytkowników jest najciekawszą aktualną propozycją na rynku

Imperialny Porter Bałtycki z dodatkami wzbogacającymi profil smakowy piwa. Ciemny, mocny, gęsty, z akcentami śliwki i pumpernikla oraz dodatkiem wanilii, kakaowca i cynamonu.

POZNAJ PRODUKT

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

Black Red Wild

Wild Ale w Wagabundzie? Na pewno ich fani nie będą zawiedzeni! Wytrawne i o wielu wymiarach owoców! Do tego nuty końskiej derki i kwasność na całkiem wyraźnym ale nie przegiętym poziomie! Całości uzupełnia cierpkość od dziesiątek kilogramów czarnych i czerwonych porzeczek. Ponad 2 lata w produkcji i część zostawilismy sobie do blendów, ale warto było czekać – Browar Wagabunda!