PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Listopad 2022

Szklanka Deer Bear 500ml

Deer Bear
16,00 
cena dla klubowiczów: 14.55 zł

Pinky (Kopia)

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Szklanka Sensorik Hopium 100ml

Hopium
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Climax

Deer Bear
13,40 
cena dla klubowiczów: 12.18 zł

Fortunatus I

Fortuna

cena dla klubowiczów: 0 zł

Szklanka Brent Maltgarden 500ml

Maltgarden
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Ultra West Coast IPA (Kopia)

Trzech Kumpli
17,60 
cena dla klubowiczów: 16 zł

Szklanka Pokal Nepomucen 300ml

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

All-In

Browar Nepomucen słynie z leśnych piw z dodatkiem igliwia. Kolejne podejście do tematy obejmuje tym razem black ipe. Aromat to połączenie prażonego słonecznika, cytrusów oraz leśnego igliwia. Do tego egzemplarza trafiły dodatkowo płatki dębowe odpowiadające za akcent wanilii. Piwo mimo intensywności doznań jest świetnie pijalne. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich surowców w zasypie tekstura piwa jest gładka i aksamitna co bardzo pozytywnie wpływa na pijalność.