PRZERWA MODERNIZACYJNA

Drodzy klienci, w związku pracami administracyjnymi oraz zaplanowaną przebudową strony, nasz sklep będzie nieczynny do odwołania. Zakończenie wszystkich prac organizacyjnych planujemy na początek 2023. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy. Do usłyszenia wkrótce!

Nasze propozycje: Grudzień 2022

Nightningale (Kopia)

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Pinky (Kopia)

Monsters
12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Climax

Deer Bear
13,40 
cena dla klubowiczów: 12.18 zł

Ultra West Coast IPA (Kopia)

Trzech Kumpli
17,60 
cena dla klubowiczów: 16 zł

Szklanka Pokal Nepomucen 300ml

Nepomucen
14,00 
cena dla klubowiczów: 12.73 zł

Szklanka Shaker Funky Fluid

Funky Fluid
18,00 
cena dla klubowiczów: 16.36 zł

Szklanka Pokal Kroniki Artezana 300ml

Artezan
21,00 
cena dla klubowiczów: 19.09 zł

Bayraktar (Kopia)

Golem
11,80 
cena dla klubowiczów: 10.73 zł


Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.

STREFA KLUBOWICZA
I EDYCJE SPECJALNE

Strefa Klubowicza to szczególna, oparta o model subskrypcji przestrzeń dedykowana dla koneserów piwa kraftowego. Członkostwo w Strefie Klubowicza daje niepowtarzalną okazję na spróbowanie wyjątkowych, niecodziennych, a czasem bardzo cieżko dostępnych edycji limitowanych piw z Polski i całego świata. Wszyscy aktywni członkowie klubu otrzymują comiesięczny zestaw wyselekcjonowanych piw, mają pierwszeństwo w dostępie do pozycji specjalnych oraz zniżkę na zakupy pozostałych piw z całej oferty naszego sklepu.

Co nowego
w Kraft Klubie

The Coal Sucker

Aromat przesiąknięty cytrusami z minimalnym akcentem słonecznika oraz kokosu. Bujny aromat to wynik rozbudowanego procesu dodawania chmielu. Chmielenie brzeczki przedniej: Chinook. Chmielenie na whirlpoolu: Idaho #7, Sabro Incognito. Chmielenie na zimno: Cryo Pop, HBC 630, Sabro, Talus. Nie daje również zapomnieć o sobie dodatek kawy: Kenia Rung’eto Kii AA; Gwatemala Mario Recinos. Piwo warto przelać do szkła aby uwydatnić walory wizualne i aromatyczne. W smaku poczujesz odpowiednio wyrachowaną współpracę pomiędzy akcentami kawy i chmielowością. Piwo jest dobrze zbalansowane co za tym idzie kompleksowe i wielowymiarowe. Dobrym dodatkiem kulinarnym do takiego piwa może być sałatka grecka