Bez kategorii

Są wpisy, których nie redagujemy

1 listopada o 11:11

Kraftklub to dość młoda inicjatywa w piwowarskim świecie, jednak niesiona falą złocistego trunku pragnie przecierać i wytyczać szlaki daleko poza widoczny horyzont. Jesteśmy świadomi drogi, która już za nami, ale i ciekawi bogatych, piwnych pejzaży, roztaczających się z każdym kolejnym krokiem. Cieszymy się jednocześnie, że w tej podróży nie jesteśmy sami, że jest nas tak wielu. Dlatego też z jednej strony chcemy się dzielić swoim doświadczeniem i wiedzą z innymi, a z drugiej wciąż pełni dziecięcego entuzjazmu niecierpliwimy się czerpać jak najwięcej z doświadczeń innych.

Dlatego też pragniemy, aby nasz blog był tak naprawdę Waszym blogiem. Aby był miejscem w wirtualnym świecie, w którym będziecie mogli odnajdywać odpowiedzi na własne pytania i potrzeby. Ma on być niewyczerpanym źródłem wiedzy o świecie kraftowym, a zarazem inspiracją do własnej, piwnej twórczości.

Zakres tematów, które chcemy na nim poruszać jest bogaty, jak bogaty i różnorodny jest świat piw rzemieślniczych – od historii browarnictwa szeroko pojętego, jak i historii samych browarów oraz ich aktualnej działalności, po technologię warzenia piwa, wliczając w to przegląd niezbędnego sprzętu do produkcji piwa oraz sprawdzone przepisy i metody produkcyjne. Ponadto będzie można znaleźć tutaj recenzje i przeglądy pubów z piwami rzemieślniczymi czy relacje z przeróżnych wydarzeń piwowarskich. Nie zabraknie również rankingów najpopularniejszych w ostatnim czasie piw czy newsów z kraftowego świata.

Jak wspomnieliśmy na wstępie – nie chcemy się ograniczać jedynie do naszego doświadczenia i wiedzy. Jesteśmy otwarci na publikowanie Waszych tekstów i artykułów. Tym samym zapraszamy do współpracy – jesteśmy w stanie zapłacić za interesujące, ciekawe teksty.

 


Chcesz komentować – śmiało! Pamiętaj tylko o stosowaniu się do poniższych zasad:

1. Komentarze są moderowane.

2.Na blogu obowiązuje kultura i szacunek do innych użytkowników, zabronione jest używanie wulgaryzmów oraz ataków personalnych.

3.Krytyka jest jak najbardziej mile widziana, o ile jest konstruktywna i związana z tematem.

4.Nachalna kryptoreklama oraz spamowanie reklamami są zabronione.

5.Komentarze łamiące powyższe zasady będą usuwane bez ostrzeżenia.

by Herr Axolotl