Harpagan

O browarze

Znacie znaczenie słowa Harpagan? Naszym zdaniem to człowiek pełen energii oraz pozytywnego nastawienia do świata, którego otacza delikatna aura szaleństwa…

Tadam!

Witamy w naszym świecie. Historia powstania naszego browaru jest dość typowa – trzech kumpli jarających się piwem od lat, postanowiło spróbować swoich sił i otworzyć własny browar. Sprawdzić siebie samych, swoje pomysły i wizje. Mieliśmy jednak za sobą sporo doświadczenia. A to jest ważne. Krzysztof “Jozefik” Juszczak nasz piwowar, rozpoczął przygodę z warzeniem piwa w domu już kilkanaście lat temu. Był jednym z pierwszych piwowarów domowych w Polsce. Sebastian Pabiszczak nasz człowiek od agitacji i marketingu związany jest zawodowo z branżą od 7 lat. Łukasz Grudzień, nasz spec od ładu, porządku i finansów siedzi w piwie od 6 lat, a jego doświadczenia w zarządzaniu poparte są kilkunastoletnią praktyką. Każdy z nas zna się na tym co robi i lubi to robić. Razem tworzymy Browar Harpagan.

Wiecie co jest dla nas naprawdę ważne? Wasz dobry humor. Czytasz nazwę, patrzysz na etykietę i na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Najważniejsze jednak by nadal tam pozostał po pierwszym łyku naszego piwa. Zawsze stawiamy na jakość. Dążymy by nasze piwa były ciekawe i intrygujące. I chyba nam się to udaje!

 


Fakty

Weź udział w losowaniu 12 butelek specjalnie wyselekcjonowanych piw.

Raz w tygodniu spośród zgłoszonych użytkowników losujemy wyjątkowy zestaw starannie dobranych i unikalnych piw rzemieślniczych. Losowanie odbywa się na żywo na naszej stronie Facebook. Dołącz do nas aby zobaczyć jak to działa.