Często Zadawane
Pytania

Bardzo prosto. Interesujesz się piwnym rzemiosłem lub sam nawet warzysz piwo w domowym zaciszu, a przy okazji lubisz pisać, tworzyć grafikę czy też robić zdjęcia. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy u góry bądź u dołu strony lub wyślesz wiadomość na naszego maila: info@kraftklub.pl. Napisz nam, dlaczego właśnie kraft jest tym, co Cię pasjonuje i dlaczego chciałbyś należeć do naszego zespołu. Wierzymy, że posiadasz coś unikatowego i tylko Twojego, podziel się tym z innymi.

Oczywiście. Pomyśleliśmy również o Twoim biznesie i wydzieliliśmy powierzchnię specjalnie na Twoją reklamę bądź ogłoszenie. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem browaru bądź pubu mamy dla Ciebie ofertę kilku pakietów partnerskich. Ustalone jako ryczałtowa stawka w ujęciu miesięcznym, 6 miesięcznym lub rocznym za nieograniczoną liczbę wyświetleń, będą promować Twój biznes przed optymalnie dopasowaną grupą docelową. Po szczegóły zapraszamy do zakładki ‚Biznes’ u góry strony. Tam uzyskasz wszystkie informacje: od wielkości banera reklamowego, po stawki za własną subdomenę, galerię zdjęć czy określone ogłoszenia.

Przyjmujemy na nasze półki tylko wyselekcjonowany towar. Jeżeli posiadasz koncesję na sprzedaż alkoholu, warzysz z pasją i jesteś w stanie zaproponować dobrą jakość swoich produktów, nasz sklep umożliwi Ci ich sprzedaż. Wyślij na naszego maila info@kraftklub.pl propozycję współpracy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby dograć szczegóły. Jeśli jednak posiadasz koncesję na sprzedaż alkoholu i jesteś w stanie dostarczyć we własnym zakresie przesyłkę do odbiorcy, nasz sklep umożliwi Ci jego sprzedaż. Wyślij na naszego maila info@kraftklub.pl propozycję współpracy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby dograć szczegóły.

Tak. Prowadzisz kampanię reklamową w Internecie i chcesz dotrzeć do naszego wysublimowanego grona odbiorców birofilów – umożliwimy Ci to, ale pod jednym warunkiem. Cenimy sobie prawdę i obiektywizm, dlatego też będziemy stać na straży i nie pozwolimy na publikowanie treści dalekich od prawdy.

Aby dodać wydarzenie do naszego kalendarza, po prostu napisz nam o nim wszystkie potrzebne informacje (tj. nazwa, miejsce, data) i wyślij poprzez formularz kontaktowy bądź na naszego maila info@kraftklub.pl. My zajmiemy się resztą.

Zostań naszym
ambasadorem

Interesujesz się piwnym rzemiosłem lub sam nawet warzysz piwo w domowym zaciszu, a przy okazji lubisz pisać, tworzyć grafikę czy też robić zdjęcia. Napisz nam, dlaczego właśnie kraft jest tym, co Cię pasjonuje i dlaczego chciałbyś należeć do naszego zespołu. Wierzymy, że posiadasz coś unikatowego i tylko Twojego, podziel się tym z innymi.

Kup w KraftKlub preloader