CO SIĘ ZATEM TUTAJ WARZY?

Wytrawni entuzjaści potrzebują wysokogatunkowych narzędzi. Pracujemy bez wytchnienia nad następującymi elementami.

ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ
RZEMIEŚLNICZĄ

Jeśli jesteś smakoszem piwa możesz stać się częścią naszego klubu. Tutaj będziesz mógł zgłębić szczegółowe tajniki tworzenia autorskich gatunków piw. Poznasz tutaj sprawdzone przepisy i metody warzenia piwa, które być może zainspirują Cię do wejścia w świat browarnictwa.

OKRYJ NOWE
SMAKI

Nasz portal pozwoli Ci odkryć miejsca i poznać nowe gatunki piw, które trafią w Twoje preferencje smakowe i społeczne. Znajdziesz tutaj katalog wszystkich piw rzemieślniczych produkowanych w Polsce, a także zsynchronizujesz się z kalendarzem, który jest stale aktualizowany o wydarzenia birofilskie, takie jak targi, konkursy piwne i prywatne degustacje.

WYPROMUJ SWOJĄ
MARKĘ

Niezależnie czy jesteś mikro-browarem, właścicielem piwnicy z domową warzelnią, czy cenioną marką; dzięki nam będziesz mógł trafić do nowego grona niewybrednych piwoszy. Wypromujesz również swoje wydarzenie, premierę nowego produktu a być może nawet otworzysz nowe kanały sprzedaży.

LEJ TO
CO DOBRE

Jako właściciel pubu znajdziesz u nas kompletne merytoryczne wsparcie. Będziesz mógł na bieżąco śledzić aktualne trendy, partie kolekcjonerskie czy limitowane serie złocistego trunku oraz monitorować preferencje naszych użytkowników. Nieograniczone możliwości selekcji spośród bogatej w informacje bazy danych w oparciu o opinie docelowych konsumentów.

SOCJALIZUJ
SIĘ

Czasami przychodzą momenty, w których chcesz spróbować czegoś zupełnie nowego. Dzięki nam poznasz unikalne miejsca spotkań piwoszy czy wirtualnie odwiedzisz puby i sprawdzone miejscówki. Dzięki zgrabnie zaprojektowanemu modułowi wymiany informacji, zaprzyjaźnisz się z innymi użytkownikami i umówisz na nieskrępowany wypad w teren.

WCIĄGNIJ SIĘ W
TO MOBILNIE

Mimo, że nie chcemy zdradzać wszystkich planów dotyczących pełnej wersji portalu, być może ucieszy Cię informacja, że obecnie jesteśmy na etapie projektowania aplikacji mobilnej dla iOS & Android, która będzie bogata w jeszcze ciekawsze funkcjonalności. Zapisz się do naszego newslettera, a my poinformujemy Cię o datach wypuszczenia, lub zaprosimy do testowania.

Kraft Klub

ŻEBY CIĘ NIE NURTOWAŁY PYTANIA

Jeśli podoba Ci się nasza inicjatywa i chciałbyś zostać jej częścią, przygotowaliśmy zestaw odpowiedzi, które pomogą lepiej zrozumieć istotę przedsięwzięcia.

Q. Czy mogę zamieścić ogłoszenie lub reklamę na waszej stronie?

Oczywiście. Pomyśleliśmy również o Twoim biznesie i wydzieliliśmy powierzchnię specjalnie na Twoją reklamę bądź ogłoszenie. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem browaru bądź pubu mamy dla Ciebie ofertę kilku pakietów partnerskich. Ustalone jako ryczałtowa stawka w ujęciu miesięcznym, 6 miesięcznym lub rocznym za nieograniczoną liczbę wyświetleń, będą promować Twój biznes przed optymalnie dopasowaną grupą docelową. Po szczegóły zapraszam do zakładki ‚Wypromuj się’ u góry strony. tam uzyskasz wszystkie informacje: od wielkości banera reklamowego, po stawki za własną subdomenę, galerię zdjęć czy określone ogłoszenia.

Q. Jak mogę dołączyć do zespołu?

Bardzo prosto. Interesujesz się piwnym rzemiosłem lub sam nawet warzysz piwo w domowym zaciszu, a przy okazji lubisz pisać, tworzyć grafikę czy też robić zdjęcia. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy u góry bądź u dołu strony lub wyślesz wiadomość na naszego maila: info@kraftklub.pl. Napisz nam, dlaczego właśnie kraft jest tym, co Cię pasjonuje i dlaczego chciałbyś należeć do naszego zespołu. Wierzymy, że posiadasz coś unikatowego i tylko Twojego, podziel się tym z innymi.

Q. W jaki sposób mogę dodać wydarzenie do waszego kalendarza?

Aby dodać wydarzenie do naszego kalendarza, po prostu napisz nam o nim wszystkie potrzebne informacje (tj. nazwa, miejsce, data) i wyślij poprzez formularz kontaktowy bądź na naszego maila info@kraftklub.pl. My zajmiemy się resztą.

Q. Czy mogę sprzedawać swoje piwo w waszym sklepie?

Przyjmujemy na nasze półki tylko wyselekcjonowany towar. Jeżeli posiadasz koncesję na sprzedaż alkoholu, warzysz z pasją i jesteś w stanie zaproponować dobrą jakość swoich produktów, nasz sklep umożliwi Ci ich sprzedaż. Wyślij na naszego maila info@kraftklub.pl propozycję współpracy, a my skontaktujemy się z Tobą, aby dograć szczegóły.

Q. Czy akceptujecie artykuły sponsorowane?

Tak. Prowadzisz kampanię reklamową w Internecie i chcesz dotrzeć do naszego wysublimowanego grona odbiorców birofilów – umożliwimy Ci to, ale pod jednym warunkiem. Cenimy sobie prawdę i obiektywizm, dlatego też będziemy stać na straży i nie pozwolimy na publikowanie treści dalekich od prawdy.

preloader