7th Anniversary: Bottling

Nepomucen

19,30 
cena dla klubowiczów: 17.55 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 18,72 18,34 17,76 17,37 

Na siódme urodziny Nepomucen przygotował nie tylko nową szatę graficzną logo, ale również siedem znakomitych piw. Mamy przyjemność przedstawić, uwaga… poczwórną ipe.

Niewiarygodne! India Pale Ale o ekstrakcie sięgającym 25 stopni Plato i alkoholu na poziomie 9,5%! W aromacie kompletnie brak alkoholu – odchmielowa owocowość w postaci cytrusów i owoców tropikalnych w pełni go przykrywa. Użyte odmiany chmieli to Citra Cryo, HBC 630 Cryo, Cryo Pop i Talus. W smaku już alkohol pojawia się w postaci szlachetnego rozgrzewania w przełyk. Goryczka na niesłychanie wysokim poziomie, pochodzi zarówno od chmielu jak i od alkoholu etylowego. Tekstura gładka. Piwo zdecydowanie należy do tych degustacyjnych i warto tę puszkę wypić z kimś na pół.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.