Cicha Noc

Za miastem

9,90 
cena dla klubowiczów: 9 zł

Brak w magazynie

Tabela rabatów dla wielopaków

SztukCena
3 - 59,60 
6 - 99,41 
10 - 199,11 
20 +8,91 

Nie ma nic lepszego na chłodne zimowe dni niż słodki, aromatyczny Milk Stout. Dlatego z chęcią witamy Cichą Noc z browaru Za Miastem. Jest to piwo uwarzone z dużym dodatkiem laktozy, płatków owsianych oraz łuski kakaowej. Aromat od początku zdradza sporą dawkę czekolady, kawy i słodkich pralinek. Do tego dochodzą bardzo przyjemne nuty orzechowe pochodzące od palonych słodów. Smak jest zrównoważony i meandruje pomiędzy czekoladową słodyczą a delikatną chmielową goryczką. Długi, półsłodki finisz wypełniony po brzegi posmakami kakao przynosi wiele radości z picia. Najlepiej serwować w szkle typu Sniffter lub w pokalu.

Składniki: woda, słody jęczmienne, laktoza, płatki owsiane, łuska kakaowca, chmiele Magnum, Styrian Goldings, drożdże Fermentis S-04.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.