Cloudy

Funky Fluid

12,20 
cena dla klubowiczów: 11.09 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 11,83 11,59 11,22 10,98 

Cloudy to nowość z browaru Funky Fluid. Piwo w stylu, który stał się niemal ich specjalnością czyli DDH NEIPA – podwójnie chmielone na zimno New England India Pale Ale. Aromat jest wybitnie owocowy. Na pierwszy plan wybijają się cytrusy o charakterze czerwonej,słodkiej pomarańczy oraz grejpfruta. Wyczuwalne są owoce tropikalne takie jak mango i papaja ale również melon i winogrona co w połączeniu tworzy świetne wrażenie soku multiwinaminowego. W tle przewija się bardzo przyjemny, żywiczny akcent. Smak zdecydowanie słodki ale z konkretną goryczką chmielową, która jednak jest gładka i w ogóle nie przeszkadza, za to stanowi świetną kontrę. Finisz jest średnio słodki i bardzo długi, pełen owocowych, chmielowych i żywicznych posmaków. Całość uzupełniana jest przez aksamitną teksturę piwa uzyskaną dzięki zastosowaniu płatków owsianych i pszenicznych. Jest to świetny przedstawiciel stylu i serdecznie polecamy wypróbowanie tej pozycji. Najlepiej serwować w szkle typu Tumbler lub IPA glass.

Składniki: woda, CHMIELE: Amarillo (USA), Citra (USA), Mosaic (USA), SŁODY: Jęczmienny, Pszeniczny, INNE DODATKI: Płatki owsiane, Płatki pszenne, drożdże

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.