Couchwife

Garage Monks

10,70  9,63 
cena dla klubowiczów: 8.75 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,38 10,17 9,84 9,63 

Zupełnie nowe piwo z browaru The Garage Monks. Tym razem wybór padł na znany i lubiany styl American Wheat z jeszcze bardziej lubianym dodatkiem mango. Dobrze wiemy że jest to świetna kombinacja i już nie raz obroniła się w kraftowych piwach. Ponadto Couchwife jest tak zwanym Single Hop’em czyli została użyta do jego produkcji tylko jedna odmiana chmielu i to nie byle jaka bo nowozelandzki Nelson Sauvin! W aromacie dostajemy mocną dawkę mango, czyli dokładnie to czego się spodziewaliśmy. Ponadto wyczuwalna jest przyjemna nuta chmielowa. Są obecne białe owoce jak liczi czy melon ale także sporo winogron. W tle przewija się lekka nuta nafty. Całość wspierana jest przez lekką podbudowę słodową o wyraźnie pszenicznym profilu. Smak sprawia wrażenie bardzo słodkiego dzięki użytemu dodatkowi, ale zaraz później dostajemy lekką chmielową goryczkę która równoważy słodycz. Aksamitna tekstura uzyskana dzięki dodatkowi pszenicy oraz pulpy wspaniale współgra z mocnymi chmielowymi posmakami. Finisz jest półwytrawny i pełen cytrusowych posmaków. Polecamy to piwo wszystkim miłośnikom mango! Najlepiej serwować w szkle typu Tumbler lub w pokalu.

Składniki: woda, słody (pilzneński, pszeniczny, płatki owsiane), chmiele (Nelson Sauvin), mango, drożdże WLP008 East Coast Ale.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.