Easy Pale Ale DDH Mosaic

AleBrowar

11,90 
cena dla klubowiczów: 10.82 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 11,54 11,31 10,95 10,71 

Jedna z wariacji na temat piwa Easy PALE ALE DDH z browaru AleBrowar tym razem nachmielona bardzo popularną, niezwykle aromatyczną, amerykańską odmianą Mosaic. W aromacie bardzo dużo owoców o charakterze mango, papaji i melona ale również nafta i subtelna nuta fotolabu tak poszukiwana przez miłośników nowofalowych piw. W smaku owocowa słodycz i dość wysoka pełnia wspierana przez aksamitną teksturę uzyskaną dzięki dodatkowi słodu owsianego a także płatków pszennych i owsianych. Bardzo orzeźwiające, lekkie i łatwe w odbiorze. Niska zawartość alkoholu, bo tylko 3,6% sprawia, że piwo będzie wręcz idealnym wyborem na upalne, letnie dni. Polecamy serwować w szkle typu IPA glass, a pić koniecznie na plaży albo nad jeziorem!

 

Składniki: woda, słód Pale Ale, słód owsiany, słód dekstrynowy, płatki owsiane, płatki pszeniczne, chmiel Mosaic, drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.