Hop Trigger

Garage Monks

9,60  8,64 
cena dla klubowiczów: 7.85 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 9,31 9,12 8,83 8,64 

Browar The Garage Monks prezentuje swoje klasyczne American Pale Ale Chmielone najlepszymi odmianami: Citra, Centennial, Cascade, Galaxy oraz El Dorado. Nutkę świeżości wprowadzają użyte drożdże, bo jest to bardzo wyjątkowy szczep o wysokiej produkcji estrów. W aromacie wyczujesz intensywną chmielowość o charakterze białych owoców takich jak melon i liczi. Jest też odrobina owoców tropikalnych w typie słodkiego mango. Zdecydowanie największą rolę odgrywają gruszkowe, morelowe i brzoskwiniowe estry pochodzące z fermentacji, które wspaniale uzupełniają profil piwa. Tło stanowi lekka słodowość o zbożowo karmelowym charakterze. Smak jest bardzo owocowy i lekko słodki. Nie brakuje goryczki chmielowej o grejpfrutowym profilu. Gładka tekstura i półwytrawny finisz czynią to piwo niezwykle pijalnym. Bardzo przyjemna pozycja która świetnie będzie się łączyć z słonymi przekąskami. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub Shaker.

Składniki: woda , słody (Pale Ale, Pszeniczny) , chmiele (Citra (USA), Centennial (USA), Cascade (USA), Galaxy (AUS), El Dorado (USA)) , drożdze (White­ Labs WLP095 Burlington) , dodatki (Płatki owsiane, Płatki pszenne)

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.