Infinitum Imperial Baltic Porter

Infinitum Brewing

194,00 
cena dla klubowiczów: 176.36 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 188,18 184,30 178,48 174,60 

Perła w koronie polskiego piwowarstwa. Ciemne, esencjonalne i wybitnie pełne piwo. Do jego uwarzenia użyto 12 różnych specjalnych słodów, aby zbudować niepowtarzalną mozaikę aromatów i bukiet smaków z wyraźnymi nutami gorzkiej i mlecznej czekolady, kawy, wanilii, orzechów i delikatnej paloności.

Po etapie 6 miesięcy leżakowania wymroziliśmy nasze piwo aby stało się jeszcze bardziej esencjonalne, po czym przelaliśmy je do beczek po Bowmore (przyjemnie torfowym whisky single malt), w których spędziło ponad rok. Dzięki temu profil wzbogacił się o estrowe nuty czerwonych i kandyzowanych owoców oraz taninowe, morskie, wędzone nuty pochodzące z użytych beczek.

Aromat przepełniają nuty kakao, czekolady i wanilii. Piwo koniecznie przelej do swojego ulubionego szkła aby umilić chwile degustacji. W smaku pojawia się wyraźna wanilia. Piwo jest treściwe, oleiste i gęste. Posiada wyraźnie gładką i puszystą teksturę. Ten egzemplarz jest zdecydowanie piwem na specjalne okazje!

 

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.