Its Ok To Be White

Łańcut

10,40 
cena dla klubowiczów: 9.45 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,09 9,88 9,57 9,36 

Browar Łańcut wbrew poprawności politycznej przychodzi do nas ze swoją świeżutką premierą! It’s ok to be white to jak można było się domyślać White India Pale Ale chmielone kombinacją amerykańskich odmian: Warrior, Columbus, Simcoe, Amarillo oraz Citra. Piwo w aromacie pokazuje swój niezwykły charakter chmielowy. Jest tu cały zakres jaki możecie sobie wyobrazić. Zaczynając od potężnego uderzenia cytrusów na pierwszym planie: czerwona pomarańcza, grejpfrut i cytryna. Następnie nieco żywiczności i kwiatowości. A na samym końcu mieszanina owoców tropikalnych: mango, papaja i ananas oraz białych owoców: liczi i melon. Występuje również lekka słodowość kojarząca się z białą, pszenną bułką. W smaku dostajemy jeszcze więcej cytrusów jednak mimo to piwo jest dość słodkie. Umiarkowana ziołowa goryczka chmielowa świetnie kontruje owocowe posmaki i wprowadza niezbędny balans. Finisz jest półwytrawny i pełen żywiczno-sosnowych posmaków. Piwo jest świetnie skomponowane i solidnie uwarzone dlatego polecamy go wszystkim fanom piw mocno chmielonych! Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

Składniki: woda, słód pilzneński, płatki pszeniczne; chmiele Warrior, Columbus, Cascade, Simcoe, Amarillo, Citra; drożdże płynne

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.