Jubilat

Zakładowy

10,90  6,54 
cena dla klubowiczów: 5.95 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,57 10,36 10,03 9,81 

Browar zakładowy świętuje pierwsze urodziny swojego multitapu – Zakładowy Wielokran. Z tej okazji postanowili uwarzyć lekkie, wakacyjne piwo, którym z przyjemnością będzie można uczcić tą uroczystość. Jubilat to Sesyjne IPA, które dodatkowo zostało ubogacone dodatkiem skórek z pomarańczy i grejpfrutów w celu wzmocnienia aromatu. Wyczujesz cała ferię aromatów pochodzących z dodatku: cytryny, pomarańcze, grejpfruty i limonki. Na drugim planie bardziej wychodzi chmielowość o profilu żywiczno-cytrusowym, a takze bardzo intensywny aromat kokosowy pochodzący z odmiany Sorachi Ace. Smak lekki, owocowy, wraz z krótką choć intensywną goryczką cytrusową. Bardzo delikatne, z łagodna podbudową słodową i gładką teksturą. Wysycenie jest dość wysokie, przez co całość orzeźwia, nawadnia i nie męczy. Niska zawartość alkoholu i ogólny charakter piwa sprawiają, że jest to doskonała pozycja na upalne, letnie dni. Polecamy serwować w szejkerze lub w pokalu.

 

Składniki: woda, Słód: Pilzneński, Chmiel: Sorachi Ace, Simcoe, Dodatki: płatki pszenne, płatki owsiane, skórki z pomarańczy, skórki z grejpfrutów, Drożdże: S-33

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.