Jumper

Dwóch Braci

12,10 
cena dla klubowiczów: 11 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 11,74 11,50 11,13 10,89 

Dwóch Braci potrafi nas zaskoczyć niejednym piwem, nawet wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Najlepszym przykładem jest Jumper, z pozoru zwykły, klasyczny Pils, ale autorzy receptury wzbogacili go o dodatek amerykańskich odmian chmielu w potężnych ilościach. Aromat bardzo przyjemnie zaskakuje intensywną żywicznością pochodzącą z podwójnego chmielenia na zimno. Zdecydowanie odznaczają się również nuty cytrusowe i owoców tropikalnych, z których na pierwszy plan wybija się marakuja i liczi. Co ciekawe, nie brakuje również czystego, charakterystycznego dla pilsów, profilu czystej fermentacji lagerowej. W tle występuje bardzo ciekawa, tostowa słodowość, która uzupełnia aromat i wprowadza odpowiednią kontrę dla chmielowości, co pozwala zachować idealny balans. Smak jest wiernym odwzorowaniem tego co mogliśmy poczuć nosem. Dodatkowo uwypukla się charakterna wytrawność i przyjemna, chmielowa goryczka kojarząca się z grejpfrutem. Piwo jest lekkie w odbiorze, a jednocześnie daje nam dużo wrażeń aromatyczno smakowych co czyni je piwem odpowiednim dla każdego fana tego klasycznego stylu. Najlepiej serwować w szklance do lagerów lub w pokalu.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Dwóch Braci potrafi nas zaskoczyć niejednym piwem, nawet wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy. Najlepszym przykładem jest Jumper, z pozoru zwykły, klasyczny Pils, ale autorzy receptury wzbogacili go o dodatek amerykańskich odmian chmielu w potężnych ilościach. Aromat bardzo przyjemnie zaskakuje intensywną żywicznością pochodzącą z podwójnego chmielenia na zimno. Zdecydowanie odznaczają się również nuty cytrusowe i owoców tropikalnych, z których na pierwszy plan wybija się marakuja i liczi.

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.