Kaffirapa

Recraft

9,60 
cena dla klubowiczów: 8.73 zł

Brak w magazynie

Tabela rabatów dla wielopaków

SztukCena
3 - 59,31 
6 - 99,12 
10 - 198,83 
20 +8,64 
Kaffirapa czyli American Pale Ale z dodatkiem liści limonki kaffir oraz trawy cytrynowej. Browar Rcraft dodatkowo nachmielił obficie swoje piwo świetnymi amerykańskimi odmianami Centennial, Citra i Amarillo. Barwa złota, lekko zmętnione z białą, drobnopęcherzykową pianą. W aromacie sporo owocowego chmielu, ale nie brakuje też nut żywicznych i iglastych. Na drugim planie intensywny wpływ liści limonki kaffir która wnosi charakterystyczną cytrusowość. W tle zauważalna ziołowość od trawy cytrynowej. Smak okazuje się być lustrzanym odbiciem aromatu. Dużo owoców cytrusowych, chmielu i ziołowość. Całość skontrowana wyraźną, intensywną goryczką o charakterze ziołowym. Piwo pozostawia bardzo ciekawy cytrusowy posmak i specyficzną ziołową cierpkość, która nie przeszkadza, a wręcz stanowi interesujące tło smakowe. Polecamy Serwować w szkle typu Sensoric lub IPA glass.
Składniki: woda; słody jęczmienne (DE), słód pszeniczny (DE); liście limonki kaffir, trawa cytrynowa; chmiele: Centennial (USA), Citra (USA), Amarillo (USA); drożdże US-05.
  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.