Karta Podarunkowa

20,00 1.000,00 

Wyczyść

Jak to działa:
Wybierz wartość bonu podarunkowego z listy rozwijalnej powyżej. Wprowadź adres e-mail osoby lub osób, które chcesz obdarować i sfinalizuj zakup. Odbiorca w ciągu kilku minut otrzyma wiadomość e-mail z kartą podarunkową. Jeśli nie chcesz aby karta była wysłana do osoby obdarowanej elektronicznie, możesz po prostu wpisać w tym polu swój e-mail. Karta nie jest imienna ani personalizowana, może ją wykorzystać każda osoba, która posiada unikalny kod.

Sposób wykorzystania kuponu:
Wystarczy, że osoba obdarowana kliknie przycisk „Zrealizuj” znajdujący się w treści wiadomości e-mail lub wprowadzi unikalny numer karty na stronie koszyka. Z karty można korzystać wielokrotnie aż do całkowitego wykorzystania wartości kwoty nominalnej, innymi słowy jeśli przy przy pierwszym zakupie nie zostanie wykorzystana pełna kwota, pozostałe pieniądze będą wciąż przypisane do unikalnego numeru karty. Karta nie ma ograniczeń czasowych i można ją wykorzystać bezterminowo.

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.