Król Żyta

Królowie Żyta

8,90 
cena dla klubowiczów: 8.09 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 8,63 8,46 8,19 8,01 
Płockie bizony młócą złote łany żyta, z których ziarno transportowane jest do browaru, gdzie wraz z polskim słodem, chmielem i wodą tworzą najlepszej jakości piwo. Tak właśnie powstaje Król Żyta.
Pij schłodzone i poczuj się jak Król Żyta. Klasyczny jasny lager! Aromat składa się głównie z ziołowo-korzennej chmielowości pochodzącej od polskiego chmielu oraz herbatnikowej słodowości. Piwo najlepiej przelej do tradycyjnego kufla z grubego szkła co umili chwile degustacji. Klarowne piwo o złocistej barwie i dobrym balansie smakowym. Korzenna goryczka w wyrachowany sposób kontruje solidną słodową podbudowę. Tekstura zachowuje minimalnie gładki charakter, co poprawia pijalność trunku. Piwo będzie idealną propozycją na grilla.
  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.