Kwas Pruski

Browar Na Jurze

8,90 
cena dla klubowiczów: 8.09 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 8,63 8,46 8,19 8,01 

Jeżeli zapytacie nas o idealne piwo codzienne to odpowiedź będzie mogła być tylko jedna: Kwas Pruski! Browar Na Jurze uwarzył lekkie, pszeniczne piwo w stylu Berliner Weisse z delikatną nutką amerykańskich odmian chmielu. Aromat zdradza fermentację bakteriami kwasu mlekowego która cechuje się nutami kefiru czy jogurtu naturalnego. Wyczujesz również cytrynę i grejpfrut, który doskonale ubogaca profil piwa. W smaku dominuje solidna kwaśność wprowadzająca do piwa rześkość i charakter. Najlepiej serwować w pokalu lub szkle typu Tumbler.

Składniki: woda źródlana, słody: Pszeniczny, Pilzneński; chmiele: Marynka, Hallertauer Tradition, Amarillo, Citra; drożdże: US-05; dodatki: bakterie kwasu mlekowego Lactobacillus Delbrucki.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.