Laidback Kiwi & Lime

Deer Bear

10,60 
cena dla klubowiczów: 9.64 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,28 10,07 9,75 9,54 

Kolejne piwo z Toruńskiego browaru Deer Bear, czyli LAIDBACK Kiwi & Lime. Kwaśne Ale uwarzone z dodatkiem limonek i pulpy z kiwi. Barwa jasno złota z niską białą pianą, zostawia charakterystyczne ślady owoców na szkle. Aromat intensywnie cytrusowy, z wyraźnym charakterystycznym akcentem kiwi. W tle owocowa chmielowość i bardzo delikatna podbudowa słodowa. W smaku wyraźnie kwaśne i owocowe. Przebijająca się limonka i przyjemne nuty kiwi, które nawet intensywniej wychodzą w posmaku. Piwo jest bardzo lekkie i pijalne, dzięki owocowemu aromatowi, kwaśności i niskiej zawartości alkoholu. Jeśli jesteś miłośnikiem piw kwaśnych i bardzo aromatycznych to ta pozycja jest dla Ciebie obowiązkowa. Polecamy serwować w pokalu lub w szkle typu Tumbler. Świetnie będzie się komponować z lekkimi owocowymi deserami albo sorbetem cytrynowym.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Kolejne piwo z Toruńskiego browaru Deer Bear, czyli LAIDBACK Kiwi & Lime. Kwaśne Ale uwarzone z dodatkiem limonek i pulpy z kiwi. Barwa jasno złota z niską białą pianą, zostawia charakterystyczne ślady owoców na szkle. Aromat intensywnie cytrusowy, z wyraźnym charakterystycznym akcentem kiwi. W tle owocowa chmielowość i bardzo delikatna podbudowa słodowa.

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.