Mango Lime Sour

Funky Fluid

10,50 
cena dla klubowiczów: 9.55 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,19 9,98 9,66 9,45 

Macie czasem ochotę na coś słodko-kwaśnego, orzeźwiającego i niezwykle smacznego? Z pomocą przyjdzie wam browar Funky Fluid! Mango & Lime Sour to ich najnowsze piwo w stylu Sour Ale. Użyte dodatki to laktoza, mango oraz limonka. W aromacie dominuje mocna nuta dojrzałego, słodkiego mango. Jest też sporo limonki i delikatna nuta jogurtowa z fermentacji mlekowej. Smak zaczyna się owocową słodyczą pełną tropikalnych akcentów. Po chwili dostajemy sporo cytrusowej kwaśności która świetnie balansuje słodycz pochodzącą od mango i laktozy. Goryczka jest prawie niewyczuwalna. Tekstura piwa jest bardzo gęsta i aksamitna co potęguje przyjemność z picia. Piwo jest bardzo orzeźwiające i łatwo pijalne. Polecamy wszystkim miłośnikom piwnych eksperymentów, nie będziecie zawiedzeni! Najlepiej serwować w szkle typu Tumbler lub w pokalu.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płątki pszenne, płatki owsiane, puree z mango, sok z limonki, laktoza, chmiel, drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.