Mangove

Wrężel

9,90 
cena dla klubowiczów: 9 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 9,60 9,41 9,11 8,91 

Wręzel prezentuje nam klasyczny styl piwa uwarzony z nowofalowym podejściem. Mangove to Weizen z dodatkiem mango w odmianie Alphonso. Barwa piwa przypomina sok pomarańczowy, żółta, szybko opadająca piana. W aromacie wyraźne, słodkie mango. Na drugim planie charakterystyczne dla pszenic nuty banana. W tle pojawia się goździk i odrobinę cytrusa. W smaku dużo słodkiego mango wspieranego przez akcenty bananowe. Bardzo gładka, soczkowa tekstura sprawia, że piwo pije się niezwykle łatwo i przyjemnie. Finisz jest dość słodki i sprawia wrażenie deseru w płynie. Jeżeli jesteś fanem owocowych szejków to będzie to dla Ciebie odpowiednie piwo. Polecamy serwować w pokalu albo szkle typu Weizen glass.

Składniki: woda, słody pszeniczne: pszeniczny jasny; słody jęczmienne: Pilzneński, karmelowy jasny; owoce: mango (odmiana Alphonso); chmiel: Marynka; drożdże: WB-06

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.