Mash Face

AleBrowar

12,40 
cena dla klubowiczów: 11.27 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 12,03 11,78 11,41 11,16 

Alebrowar raczy nas swoim kolejnym mocno chmielonym piwem. Mash Face jest jednak wyjątkowe. To chyba pierwsze na rynku New England India Pale Ale w wersji kwaśnej! Do tego solidna dawka odmian Mosaic, Vic Secret, Centennial oraz Chinook powoduje automatyczny ślinotok! Aromat wręcz bucha owocami tropikalnymi, marakują, mango, papają i ananasem! Poza tym ożywczą nutę zapewniają żywiczne akcenty sosnowe i wszechobecny różowy grejpfrut. Smak mimo początkowej słodyczy jest wybitnie dobrze zbalansowany dzięki lekkiej kwaśności. Mistrzowska pijalność i genialna, aksamitna tekstura dają nam wszystko czego możemy chcieć od topowego NEIPA. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

 

Składniki: woda, słody (pilzneński, pszeniczny), płatki pszenne, platki owsiane, laktoza, chmiele (Mosaic, Vic Secret, Centennial, Chinook), drożdże London Fog, Plantarum

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.