MC Farmer

Recraft

9,50 

Brak w magazynie

MC Farmer z browaru Recraft to klasyczne ujęcie stylu American India Pale Ale jakie pamiętamy z początków piwnej rewolucji. Barwa ciemno bursztynowa, opalizujące z średnią żółtawą pianą. W aromacie dość dużo chmielowości o charakterze owoców tropikalnych takich jak mango i marakuja, a także sporo cytrusów. Na drugim planie sporo akcentów karmelowych, tostowych i ciasteczkowych. W tle odrobinę nut żywicznych i sosnowych. Smak zdecydowanie słodko-słodowy w typie karmelu, przypiekanej skórki od chleba i herbatników. Zaraz za nim mocna owocowość i żywiczny chmiel. Całość skontrowana mocną, odrobinę szorstką goryczką chmielową przypominającą grejpfrut. Piwo mimo pozornej słodyczy ma dość wytrawny finisz, co sprawia, że jest ciekawe i zbalansowane. Jest to świetne piwo żeby zacząć przygodę z piwami rzemieślniczymi. Polecamy serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.
Składniki: woda; drożdże; słody: Pale Ale, Pszeniczny, Karmelowy, Wiedeński, Melanoidynowy; chmiele: Simcoe, Chinook, Citra, Amarillo, Cascade.
  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.