Mr Disco

Dwóch Braci

10,30 

Brak w magazynie

Kolejne piwo z młodego, Kieleckiego browaru Dwóch Braci – Mr Disco. Autorzy prezentują nam Wheat IPA, czyli pszeniczne India Pale Ale nachmielone nowofalowymi odmianami chmielu, które zdobywają serca wszystkich miłośników piw rzemieślniczych, czyli: Citra, Amarillo, Centennial, Simcoe oraz Warrior. W aromacie owoce, bardzo dużo cytrusów, limonka, cytryna, grejpfrut, pomarańcza i trochę nut żywiczno – iglastych. W smaku, niesłychanie lekkie, zwiewne ale równocześnie nie jest puste. Przyjemna pszenna podbudowa słodowa, zdecydowana chmielowość, krótka, przyjemna goryczka. Piwo ma znakomitą, gładką teksturę, pełne ciało i jest okrutnie pijalne! Obiecuję wam, że nawet się nie spostrzeżecie, a szklanka już będzie pusta. Podsumowując: jest to świetna, sesyjna i bardzo łatwo pijalna IPA z wysokim charakterem nowofalowych chmieli i wspaniałym tłem z słodu pszenicznego. Polecamy serwować w pokalu lub Sniffterze.

Składniki: Woda, słód pszeniczny, słód Pale Ale, słód Pilzneński, chmiele (Citra, Amarillo, Centennial, Simcoe, Warrior), drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.