Ocean Queen

AleBrowar

Maltgarden

13,10 
cena dla klubowiczów: 11.91 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 12,71 12,45 12,05 11,79 

Uwaga uwaga! Do sklepu wjeżdża świeżutka premiera! Ocean Queen to dzieło browarów Alebrowar oraz Maltgarden. Piwo w stylu DDH Double IPA czyli podwójnie chmielone na zimno podwójne India Pale Ale. Zostało nachmielone czterema najbardziej szanowanymi odmianami na rynku: Enigma, Mosaic, Galaxy oraz Nelson Sauvin. Aromat to prawdziwa owocowa bomba! Jako pierwsze do nosa pchają się obłędne nuty owoców tropikalnych z mango i papają na czele. Jest również bardzo dużo białych owoców takich jak melon i liczi a także delikatny akcent nafty i białych winogron. W tle pojawia się lekki cytrus przypominający grejpfruta. Całość okraszona mocną, owsianą słodowością, która idealnie balansuje chmiel. Smak wyraźnie słodki z wyraźnym owocowym profilem. Goryczka jest dość niska ale wystarcza do skontrowania słodowości. Piwo ma zachwycającą aksamitna teksturę uzyskaną dzięki użyciu słodu owsianego i płatków owsianych. Jest to naprawdę świetnie uwarzone piwo i każdy miłośnik mętnych, soczystych IPA będzie w pełni zadowolony. Najlepiej serwować w szkle typu Sniffter lub Tumbler.

Składniki: woda, słody: Pale Ale, pszeniczny, owsiany, dekstrynowy, zakwaszający, płatki owsiane, płatki pszenne, chmiel: Enigma, Mosaic, Galaxy, Nelson Sauvin, drożdże London fog.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.