Oude Geuze Brett-Elle

Lambiek Fabriek

32,80  27,88 
cena dla klubowiczów: 25.35 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 31,82 31,16 30,18 29,52 

Geuze to zdecydowanie najbardziej wymagający ze styli piwnej Belgii. Trunek powstaje na drodze blendu trzech lambików na różnym stopniu dojrzewania. Za jakość i powtarzalność trunku odpowiadają wykwalifikowani „Blend Masterzy”. W aromacie wyczujecie stajenne i końskie fenole. Profil smakowy opiera się głównie na rześkiej kwaśności. Idealnie zaprezentuje się w pokalu na wysokiej nóżce.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Geuze to zdecydowanie najbardziej wymagający ze styli piwnej Belgii. Trunek powstaje na drodze blendu trzech lambików na różnym stopniu dojrzewania. Za jakość i powtarzalność trunku odpowiadają wykwalifikowani „Blend Masterzy”. W aromacie wyczujecie stajenne i końskie fenole. Profil smakowy opiera się głównie na rześkiej kwaśności.

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.