Peach IPA

Funky Fluid

11,20 
cena dla klubowiczów: 10.18 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 10,86 10,64 10,30 10,08 

Kolejne India Pale Ale na rynku? Świetnie! Kolejne India Pale Ale ale z dodatkiem brzoskwini? Jeszcze lepiej! Browar Funky Fluid dba o nasze potrzeby i prezentuje swoje najnowsze piwo – Peach IPA. Dodatek puree z brzoskwini oraz mocne chmielenie odmianami Citra, Mosaic, Amarillo, Cascade oraz Chinook czynią z tego piwa coś wyjątkowego! W aromacie wyczujesz potężne uderzenie chmielowości. Jest bardzo wyraźne mango oraz odrobina papai. Owoce cytrusowe reprezentowane przez grejpfrut również znalazły dla siebie miejsce. Brzoskwinia jest mocno wyczuwalna ale jej charakter nie jest przytłaczający a raczej subtelny i dodaję piwu złożoności. W tle delikatna, owsiana słodowość. Całość wieńczą lekkie nuty żywiczno sosnowe. Smak jest krągły i słodki co w połączeniu z puszystą teksturą uzyskaną dzięki udziałowi płatków owsianych w zasypie tworzy bardzo przyjemne odczucie w ustach. Finisz jest półsłodki ale nie zabrakło też chmielowej goryczki. Nie sposób zapomnieć, że jest to piwo z dodatkiem owoców bo brzoskwiniowe posmaki zostają z nami bardzo długo. Piwo jest lekkie, przyjemne i bardzo pijalne – musicie go spróbować! Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

Składniki: woda, słód jęczmienny, słód pszeniczny, płatki pszenne, płatki owsiane, puree z brzoskwini, chmiel (Citra, Mosaic, Amarillo, Cascade, Chinook), drożdże.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.