Piwny Zestaw Bezalkoholowy #4

42,60 
cena dla klubowiczów: 38.73 zł

Brak w magazynie

Piwa bezalkoholowe to najszybciej rosnący segment piw w Polsce. Ich proces powstawania, szczególnie w browarach rzemieślniczych jest niezwykle skomplikowany. Kilku z nich udało się jednak opanować tę wymagającą sztukę do perfekcji. Prezentujemy Wam zestaw wyśmienitych piw kraftowych wyselekcjonowanych przez Kraft Klub. Piwa doskonale sprawdzą się jako alternatywa dla kierowców, rowerzystów oraz sportowców, czy wszystkich osób, które lubią smak piwa, do tej pory nie mogły się go napić, gdyż np. siadały za kierownicą bądź nie mogły spożywać alkoholu. Piwa bezalkoholowe to również dobrej jakości napoje izotoniczne, które doskonale orzeźwią i uzupełnią w organizmie witaminy i minerały. Nie polecamy z kolei piwa kobietom w ciąży i matkom karmiącym piersią. 

 

Motocyklowe – Bezalkoholowe India Pale Ale – Browar Na Jurze (<0,5% alk) – Moc cytrusów, czerwonych pomarańczy i solidna goryczka. Brak alkoholi i brzęczkowego smaku, które sprawią, że piwo jest bardzo pijalne.

Zero To Hero – Bezalkoholowe Ale – Browar Inne Beczki (<0,5% alk) – bezalkoholowy izotonik od Innych Beczek. Bogaty w polifenole, magnez, potas i witaminy z grupy B oraz dodatek soli morskiej, który uzupełnia elektrolity. 

Zero Stresu – Bezalkoholowe American Pale Ale – Browar Jan Olbracht (<0,5% alk) –orzeźwiająca wersja American Pale Ale z aromatycznymi, cytrusowymi odmianami amerykańskich chmieli z przyjemną goryczką. Bezalkoholowa APA orzeźwiająca wersja American Pale Ale z aromatycznymi, cytrusowymi odmianami amerykańskich chmieli z przyjemną goryczką.

Run Forrest Run – Bezalkoholowe Forrest India Pale Ale – Browar Moczybroda (<0,5% alk) – Bezalkoholowa IPA z dodatkiem igliwia. 

Game #2 – Bezalkoholowe India Pale Ale Marakuja & Morela – Browar Raduga (<0,5% alk) – Bezalkoholowa IPA z dodatkiem marakui i moreli. Goryczka na solidnym poziomie.

Unplugged – Bezalkoholowe India Pale Ale – Browar Trzech Kumpli (<0,5% alk)  – Stuprocentowy charakter piwnej rewolucji, czyli piwo w stylu IPA, jednakże w wersji bezalkoholowej

Unplugged – Nitro Bezalkoholowy Oatmeal Stout – Browar Trzech Kumpli (<0,5%) – Bardzo nietuzinkowa pozycja. Bezalkoholowy stout owsiany, który został nasycony azotem. Piwo bogate w akcenty czekolady oraz kawy. 

Ole – Bezalkoholowe Spanish Gose – Browar Nepomucen (<0,5%) – Owocowe, lekko kwaśne i lekko słone piwo inspirowane Hiszpanią. Znajdziemy tu nuty brzoskwiń, pomarańcze, sok z cytryny czy sól himalajską.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność
  • ...
  • różne
  • <0,5%
  • różne°
  • 500ml

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.