Piwo Piątek strzał w dziesiątkę

Browar Na Jurze

7,30 
cena dla klubowiczów: 6.64 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 7,08 6,94 6,72 6,57 

Browar na Jurze postawił sobie za cel uwarzenie lekkiego, aromatycznego piwa, które będzie idealnym wyborem na lato dzięki niskiej zawartości alkoholu (tylko 3,2% !). Piwo Piątek – Strzał W Dziesiątkę to Pale Ale nachmielony kombinacją tradycyjnych i nowofalowych odmian (Marynka, Styrian Golding, Citra oraz Mosaic). Aromat to przede wszystkim owocowość przypominająca mango i marakuję. Do głosu dochodzą również nuty cytrusowe i żywiczne. W tle pojawia się ciekawa ziołowość wraz z subtelnym, chlebowo ciasteczkowym aromatem słodu. Smak jest dość słodki i wyraźnie chmielowy, ale nie zabrakło przyjemnej, kwiatowej goryczki pochodzącej z chmielu. Finisz jest półsłodki co wprowadza odpowiednią kontrę dla owocowości i czyni piwo dobrze zbalansowanym. Polecamy to piwo wszystkim miłośnikom klasycznych, lekkich piw, a także tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z browarami rzemieślniczymi. Najlepiej serwować w szejkerze lub szkle typu IPA glass.

Składniki: woda źródlana, słody jęczmienne (pilzneński, monachijski, Caramel Pale), słód pszeniczny, chmiele (Marynka, Styrian Golding, Citra, Mosaic), drożdże US-05.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.