Salty Barbara

AleBrowar

9,90 
cena dla klubowiczów: 9 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 9,60 9,41 9,11 8,91 

Zawsze z otwartymi rękami witamy na rynku Gose. A tym bardziej jego owocową wersję jak na przykład Salty Barbara z Alebrowaru z dodatkiem soku rabarbarowego. Aromat jest bardzo delikatny a zarazem złożony. Łączą się ze sobą nuty kolendry, kefiru oraz lekka owocowość rabarbaru. Do tego delikatna pszeniczna podbudowa słodowa. W smaku zauważalna kwaśność z charakterystyczną dla tego stylu słodkością na języku pochodzacą z dodatku soli. W finiszu znajdziesz znacznie więcej rabarbaru i bardzo przyjemny, cytrusowy posmak. Najlepiej serwować w szkle typu Tumbler lub Sniffter.

 

Składniki: woda; słody: Pilzneński, Pszeniczny, Carared®; chmiel: Hallertauer Tradition; drożdże: White Labs WLP029 German Ale/Kolsch; dodatki: płatki owsiane, sól, kolendra, sok z rabarbaru tłoczony na zimno.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.