Siła Spokoju 2+1 gratis

Za miastem

26,80 
cena dla klubowiczów: 24.36 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 26,00 25,46 24,66 24,12 

Trzy imperialne stouty z browaru Za Miastem w zestawie 2+1 czyli przy zakupie dwóch sztuk bourbon i wanilia trzecią butelkę tego piwa w wersji leżakowanej w beczkach po Sherry Oloroso otrzymujesz gratis.

SIŁA SPOKOJU WANILIA I BOURBON

Imperialna wersja Stoutu to z pewnością siła spokoju! Piwo ma zdecydowanie deserowy, degustacyjny charakter. Aromat to prawdziwy pokaz słodowych nut czekolady i kawy. W tle przebija się wanilia, a to za sprawą jej dodatku po wcześniejszym procesie maceracji w Bourbonie. Dzięki użyciu mieszanki słodów jęczmiennych: pilzneński, monachijski, barwiący obłuszczony i słodu żytniego piwo ma wyraźnie kompleksowy charakter. Nie brakuje również goryczki, która kontruje cukry resztkowe pozostawione przez drożdże: Fermentis US-05. Piwo najlepiej przelej do sniftera, który podkreśli walory wizualne oraz skumuluje lotne związki aromatyczne. Opisywany RIS będzie smakował jeszcze lepiej w towarzystwie dobrej książki.

SIŁA SPOKOJU SHERRY OLOROSO

Siła spokoju to idealne piwo na spokojne wieczory przy książce! Aromat jest wyraźnie czekoladowy i kawowy, a w tle przebija się nutka szlachetnego alkoholu. Piwo najlepiej przelej do szkła teku dzięki czemu umilisz chwile degustacji. W smaku jest bardzo intensywnie. Nie brakuje niczego! Jest kawa, czekolada jak również rodzynki, opieczona skórka chleba, karmel i toffi. Piwo sprawdzi się również jako dodatek do krwistych steków.

 

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.