Slugger

Garage Monks

12,90 
cena dla klubowiczów: 11.73 zł

Brak w magazynie

Sztuk 3 - 56 - 910 - 1920 +
Cena 12,51 12,26 11,87 11,61 

Masz czasem ochotę na coś solidnego? No to proszę bardzo! Browar The Garage Monks wypuszcza swojego Sluggera czyli podwójne India Pale Ale o potężnej zawartości alkoholu i obłędnym chmieleniu na aromat. Wyczujesz kombinację białych winogron, agrestu oraz czerwonej pomarańczy. Do tego owoce tropikalne o charakterze marakui i ananasa i delikatna porcja sosnowej żywiczności. O charakterze piwa świadczy mocna, długa goryczka chmielowa i porządna podbudowa słodowa. Półsłodki finisz pełen cytrusowo żywicznych posmaków zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia. Najlepiej serwować w szkle typu IPA glass lub w pokalu.

Składniki: woda, słody (pale ale, pilzneński, płatki owsiane), chmiele (Columbus, El Dorado, Enigma, Galaxy), drożdże US-05.

  • Browar
  • Styl
  • Alk
  • BLG
  • Pojemność

Bądź na bieżąco z premierami kraftów i otrzymuj informacje z pierwszej ręki o najciekawszych pozycjach na rynku

Pamiętaj, że tak jak Ty nie znosimy spamu, a wszystkie wiadomości są wysyłane w zgodzie z dobrymi praktykami. Staramy się przekazywać informacje rzeczowe oraz te, które faktycznie mogą wzbudzić Twoje zainteresowanie. Oczywiście w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania wiadomości.